• ul. Ozimska 184 lok. 7b, 45-310 Opole
  • (+ 48) 695 598 906
  • biuro@kancelariaproximo.pl

Porady prawne przez internet, czyli Pomoc Prawna Online

Porady Prawne Online - szybka i skuteczna pomoc prawna przez internet dla każdego!

Masz problem i potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej? Nie masz jednak czasu, aby znaleźć i udać się do kancelarii prawnej? Jeśli chcesz rozwiązać swój problem skutecznie i szybko bez konieczności wychodzenia z domu, a przy tym taniej aniżeli w przypadku zwykłej porady prawnej, skorzystaj z usługi Porady Prawne Online i zadaj nam pytanie.

Darmowa porada prawna jest warta tyle, ile za nią zapłacisz. Dlatego udzielane przez nas porady prawne są odpłatne.

Jak działają Porady Prawne Online, czyli prawnik przez internet?

  1. Wysyłasz do nas zapytanie online, czyli za pomocą wiadomości e-mailowej, opisując możliwie najdokładniej swój problem prawny, który chcesz rozwiązać.
  2. Jeśli będziemy mieć dodatkowe pytania, wyślemy do Ciebie prośbę o udzielenie na nie odpowiedzi.
  3. Wskazujemy Ci jaki będzie koszt udzielenia porady prawnej przez internet.
  4. Opłacasz usługę Porada Prawna Online, wykonując przelew na wskazane konto.
  5. Nasz prawnik (radca prawny) udziela porady prawnej przez internet, tj. w zależności od sprawy – wysyłamy odpowiedź na nurtujące Cię pytania lub wzór pisma z dokładną instrukcją jak należy je wypełnić i dokąd wysłać.

Jaki jest koszt udzielenia internetowej porady prawnej online?

Wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej online wynosi już od 50 zł netto. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest przez nas indywidualnie po zapoznaniu się z konkretnym stanem faktycznym, Twoimi pytaniami i po oszacowaniu czasu, jakiego będziemy potrzebować na udzielenie Ci rzetelnej pomocy prawnej.

Dlaczego porady prawne przez internet, a nie bezpośrednie spotkanie z prawnikiem?

We współczesnej rzeczywistości coraz częściej napotykamy na sytuacje, z którymi trudno poradzić sobie bez formalnego wsparcia prawnika. Należą do nich kontakty z różnego rodzaju urzędami czy instytucjami, spory formalne zarówno z osobami indywidualnymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Godzina pracy kancelarii prawnej wraz z pełnym zaangażowaniem radcy prawnego czy adwokata stanowią koszty, które często przerastają możliwości przeciętnej polskiej rodziny. Doskonale sobie z tego zdajemy sprawę, dlatego proponujemy rozwiązanie tańsze, aczkolwiek równie skuteczne, czyli porady prawne online.

Okazuje się, że nie zawsze wymagana jest bezpośrednia aktywność i udział prawnika w kwestii formalnej czy sporze, w którym bierzesz udział. Bardzo często wystarczy pokierować wysłać odpowiednio skonstruowane pismo, odpowiedź czy pokierować we właściwy sposób kolejnymi krokami, jaki powinieneś podjąć! Wszystko to można zrobić za pomocą porady prawnej przez internet. Dlatego jeśli masz problem formalny czy prawny, nie wahaj się do nas napisać! Opisz nam swoją sytuację! Nasze doświadczenie mówi, że w dużej części przypadków wystarczy pomoc prawna online. Nasz prawnik przez internet udzieli wskazówek lub/i przygotuje pismo i wskaże dokąd powinieneś je wysłać.

Kto udziela porady prawnej online?

Twój problem każdorazowo analizuje mecenas z Kancelarii Prawnej Proximo, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą praktyczną, który udziela Ci również porady prawnej lub przygotowuje dla Ciebie projekt pisma. Dzięki temu masz gwarancję, że otrzymasz rzetelną i profesjonalną pomoc prawną.

Czy oprócz samej porady prawnej online mogę otrzymać jeszcze inną pomoc prawną?

Jeśli okaże się, że oprócz samej porady prawnej potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej w znacznie szerszym zakresie, w tym zwłaszcza reprezentowania Cię przed sądem lub organami administracji publicznej, to możesz liczyć na nasze wsparcie również w takim przypadku. W takiej sytuacji  ustalamy indywidualnie zasady prowadzenia przez nas Twojej sprawy.

Czy warto skorzystać z usługi porady prawne online?

Oczywiście, że tak! W większości przypadków porada prawna przez internet nie wymaga osobistego spotkania z adwokatem czy radcą prawnym w kancelarii prawnej. Kluczowe jest przede wszystkim przedstawienie przez Ciebie sytuacji faktycznej i Twojego problemu prawnego, ewentualnie czasami również okazanie określonych dokumentów. Tego rodzaju czynności mogą zostać z powodzeniem wykonane bez wychodzenia z domu w ramach usługi prawnej online. Dzięki temu koszt porady prawnej przez internet w wielu przypadkach jest niższy aniżeli wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej w kancelarii.

A jeśli jednak oczekujesz osobistego spotkania z mecenasem z naszej kancelarii prawnej, to zapraszamy do naszego biura.

Potrzebna porada prawna przez internet? Napisz do nas:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Proxima celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Proxima w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Kancelarii Proxima za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.