• ul. Ozimska 184 lok. 7b, 45-310 Opole
  • (+ 48) 695 598 906
  • biuro@kancelariaproximo.pl

Poznaj radców prawnych kancelarii Proximo

Radca Prawny Opole - Nina Wolska prawnik kancelarii ProximoZałożycielką kancelarii prawnej Proximo w Opolu jest radca prawny Nina Wolska – Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

W 2008r. została prawnikiem – ukończyła z wynikiem bardzo dobrym w trybie dziennym studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Następnie odbywała aplikację radcowską i w 2013r. zdała egzamin zawodowy i została wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Radca prawny Nina Wolska

Radca prawny Nina Wolska posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze zarówno Klientów indywidualnych, jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą m.in. w branży transportowej, budowlanej, IT oraz spożywczej.

Specjalizuje się m.in. w prawie cywilnym, rodzinnym i gospodarczym, a także w prowadzeniu sporów sądowych i obsłudze prawnej przedsiębiorstw, głównie w zakresie bieżącej obsługi korporacyjnej, prawa pracy, prawa autorskiego oraz opiniowania umów związanych z bieżącą działalnością.

Prawnik Nina Wolska – doświadczenie

Jako prawnik doświadczenie zawodowe zdobywała już w trakcie studiów prawniczych, pracując w kancelariach prawnych w Opolu i we Wrocławiu, specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. W trakcie studiów odbywała praktykę w kancelarii zajmującej się prawem bankowym i egzekucyjnym. Następnie przez 6 lat pracowała w ogólnopolskiej kancelarii prawnej, specjalizującej się w prawie cywilnym, handlowym, gospodarczym i podatkowym, gdzie z sukcesem reprezentowała Klientów w licznych sporach sądowych. Od 2016r. prawnik Nina Wolska współpracuje z jedną z największych kancelarii prawnych na Dolnym Śląsku, która zapewnia pomoc prawną Klientom w postępowaniu sądowym w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa własności intelektualnej, a także obsługę prawna podmiotów gospodarczych działających m.in. w branży energetycznej, transportowej i spożywczej.

Radca prawny Nina Wolska posługuje się językiem angielskim i posiada certyfikat ILEC (International Legal English Certificate).

Kancelaria prawna Proximo w Opolu współpracuje z doradcami podatkowymi i adwokatami, aby zapewnić kompleksową pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym, jak i podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą.